img_o-nas.jpg

img_zdjecia-o-nas-loonybin.jpg

 

LOONY BIN | creative studio, "HOME & KIDS DECORATIONS"

 

jest to magiczne miejsce z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi - wyłącznie AUTORSKIMI - naklejkami ściennymi, plakatami, ilustracjami. Najwięcej radości sprawia mi projektowanie dla dzieci - to dla nich głównie projektuję. Chcę, aby ich świat był jeszcze bardziej weselszy i kolorowy. Inspiruję się Skandynawią i kolorowym światem dzieci.

Studio LOONY BIN mieści się na warszawskim Wilanowie, to tutaj powstają wszystkie projekty i produkty.

Moje produkty zdobią ściany mieszkań w Polsce i za granicą m.in. w Australii, Kanadzie, USA, Islandii, Danii, Belgiii, Niemczech, Brunei (Azja) itp.
LOONY BIN istnieje od 2012
roku.

 

img_zdjecia-o-nas-kasia.jpg

 

Kasia Matyjaszewska - właścicielka | grafik i ilustrator

 

LOONY BIN prowadzę od 2012 roku, to wtedy postanowiłam założyć własną firmę. Oprócz prowadzenia sklepu zajmuję się projektowaniem graficznym i ilustracją dla dzieci.

PRYWATNIE:

uwielbiam sztukę przełomu XIX / XX wieku głównie malarstwo francuskie, zwłaszcza Toulousa-Lautrecka,  magazyny o modzie i designie. Lubię podróżować, jeździć na rowerze, biegać, interesuję się designem i dekoracją wnętrz. Inspiruję się Skandynawią, co można dostrzec w moim mieszkaniu i sklepie, gdzie produkty projektowane są głównie w tym stylu. Jestem żoną, mamą dwulatka Alexandra i właścicielką szalonego psiaka Lusi.